
Klikk for stort bilde · Bla eller sveip i galleriet
1175 Pile Jacket
Oppgi ønsket farge og størrelsesfordeling i tilbudsforespørselen.
Ditt produkt. Din logo.
Få et tilbud tilpasset antall og profilering.
✓ Helt uforpliktende · Ingen betaling nå
Usikker på antall? Legg inn et anslag. Du kan justere det i tilbudslisten.
Om produktet
Pilejakke designet for enkelt å kunne bevege seg mellom fysisk krevende arbeid og monteringsarbeid. Forsterket med ripstop med 50 000 Martindale på de områdene som er mest utsatt for vær og slitasje – skuldre, midt foran samt nederst på baksiden av ermene. Høy krage med pile på innsiden og ripstop på utsiden. Ventilasjon i det bakre bærestykket. Doble brystlommer med glidelås samt) sidelommer med glidelås. Finnes også til dame (modell 1174).
- Materiale
- Pile: 100 % Resirkulert Polyester, Ripstop 100 % Resirkulert Polyester Fôr i lomme: 100 % Resirkulert Polyeste
- Størrelser (leverandørtekst)
- XS-4XL
- Stoffvekt
- Shell Fabric: 400 g/m² Reinforcement Ripstop: 102 g/m² Pocket lining: 60 g/m²
- Målgruppe
- Herrer
- Vaskeanvisning
- Machine wash 40 degrees;Do not tumble;Withstands no liquids stronger than perchlorethylene.;Bleach not allowed;Ironing. Highest temperature allowed 150 degrees
- Sertifiseringer
- SE 24-325 RISE
- Plassering av profilering
- Back;Left chest;Right chest;Left arm;Right arm;Other placement;Free text for placement
- Ermer
- Long Sleeve
- Serie
- JobmanEndurance
- Tilgjengelig fra
- 2026-09-01T00:00:00
Logo, pris og levering
Pris og leveringsmuligheter avhenger av antall, produkt og ønsket profilering. Fortell oss om logoen din og når du trenger produktene i tilbudsforespørselen, så avklarer vi detaljene med deg.





















