Hopp til innhold
Små detaljer. Store inntrykk.45 000 260 / post@firmagaver24.no
Min tilbudsliste 0
Forsiden / Produkter / Premium Long-T
EN GOD PLASS FOR MERKEVAREN DIN

Premium Long-T

Artikkelnummer: 029356
En ekstra lang T-skjorte i førsteklasses kvalitet. Laget av 100 % ringspunnet bomull. T-skjorten har dobbel 1x1 ribb i kragen, forsterket halstape og en lett avtagbar label for rebranding. Premium Long-T er forhåndskrympet og enzymbehandlet. Unisex.

Oppgi ønsket farge og størrelsesfordeling i tilbudsforespørselen.

Ditt produkt. Din logo.

Få et tilbud tilpasset antall og profilering.

✓ Helt uforpliktende · Ingen betaling nå

Usikker på antall? Legg inn et anslag. Du kan justere det i tilbudslisten.

Personlig veiledningTilpasset din merkevare
Om produktet

En ekstra lang T-skjorte i førsteklasses kvalitet. Laget av 100 % ringspunnet bomull. T-skjorten har dobbel 1x1 ribb i kragen, forsterket halstape og en lett avtagbar label for rebranding. Premium Long-T er forhåndskrympet og enzymbehandlet. Unisex.

Materiale
100 % Bomull
Størrelser (leverandørtekst)
XS-4XL (580, 99: XS-5XL)
Stoffvekt
180 g/m2
Målgruppe
Herrer
Vaskeanvisning
Machine wash 60 degrees;Bleach not allowed;Do not tumble;Ironing. Highest temperature allowed 150 degrees;Do not dry clean
Sertifiseringer
Oeko-Tex
Plassering av profilering
Back;Chest;Left arm;Right arm
Tilgjengelig fra
2024-03-28T08:04:00
Logo, pris og levering

Pris og leveringsmuligheter avhenger av antall, produkt og ønsket profilering. Fortell oss om logoen din og når du trenger produktene i tilbudsforespørselen, så avklarer vi detaljene med deg.

Trenger du hjelp? Ring 45 000 260 eller kontakt oss →
GODE MERKER. STERKE INNTRYKK.

Finn ditt neste favorittmerke.

Se alle merker ↗